Prodiamante CRHC180HP10 kerámiavágó gyémántkorong Ø180mm
Átmérő: 180mm
Központi furat: 30/25,4mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 1,6mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, asztali vágógép.
Kemény csempe, greslap, márvány, gránit és porcelán.
Egységár (db):
Cikkszám:
CRHC180HP10
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 180 mm